Kopsumma: [[carts | totalPrice ]] €

Nulles pagrieziena pļāvēji

 Husqvarna Nulles pagrieziena pļāvēji

 Vai jūsu darba pienākumos ietilpst futbola laukuma uzturēšana vai parka zālāja appļaušana? Mūsu nulles pegrieziena pļāvēji ir izstrādāti kopā ar mūsu raideru modeļiem un piedāvā optimālu efektivitāti tiem, kuriem tā ir vissvarīgākā.

 

Husqvarna nulles pagrieziena pļāvējs ar lielo pļaušanas ātrumu un apgriešanos ap savu asi, nodrošinās profesionālu rezultātu, pat ja jūsu pļaušanas vajadzības ir plašas – efektīvi, ātri un viegli.

 Apgriežas ap savu asi un neko neatstāj aiz sevis

 Nulles pagrieziena pļāvēju stūrēšanas sistēma būtībā nozīmē tā apgriešanos uz vietas. Atsevišķi riteņu hidromotori nodrošina jūsu nulles pagrieziena pļāvēja precīzo manevrētspēju, un atļauj tam rotēt ap savu asi, bez pagrieziena rādiusa un nenopļautajām vietām.

Pateicoties no vibrācijām izolētai platformai, Husqvarna nulles pagrieziena pļāvēji jums nodrošinās arī patīkami braukšanu. Gumijas izolatori, pasargā jūsu rokas, ķermeni un pēdas no rāmja, kas nozīmē mazāku nogurumu lietošanas laikā un ergonomisku darbību katrā lietošanas reizē.

  Daudzpusīgs un izturīgs

 Smags darbs nozīmē palielinātu slodzi jūsu iekārtai. Tā kā mūsu nulles pagrieziena pļāvēji ir veidoti līdzās mūsu profesionālajiem modeļiem, tie ir veidoti ar lielāku izturību, ar lielu tērauda cauruļu rāmi un jaudīgiem dzinējiem. Brīvi pieejama konstrukcija ļauj ērtāk veikt apkopes un samazina netīrumu uzkrāšanos. Kopumā tas ļauj pļāvējam kalpot daudzus gadus.

Husqvarna nulles pagrieziena pļāvējiem ir zems smaguma centrs, kas nodrošina tiem saķeri un stabilitāti arī uz nelīdzenas virsmas. Lieli, plati aizmugurējie riteņi rada mazāku spiedienu uz zāli, un mazāk to saspiež, lai tiktu nopļautas arī sarežģītākas vietas. Efektīva dzesēšanas sistēma ļauj jūsu pļāvējam strādāt optimālā temperatūrā arī ilgstoši – pat karstākajās dienās.